HELP - Biuro Rachunkowe Warszawa Ochota

O nas

Biuro Rachunkowe HELP swoją ofetę kieruje do osób fizycznych jak i osób prawnych , małych, średnich i dużych firm i przedsiębiorstw. Celem biura rachunkowego jest przede wszystkim profesjonalne świadczenie usług na rzecz naszych klientów, dlatego też ciągle podnosimy nasze kwalifikacje. Współpracujemy radcami prawnymi. Biuro rachunkowe pracuje w oparciu o licencję MF oraz posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC

Wieloletnie doświadczenie zawodowe umożliwia nam zaoferowanie Państwu pełnych kompletnych usług księgowych od Ryczałtu do Ksiąg Handlowych. W razie zgłoszenia takich potrzeb, jesteśmy w stanie kompleksowo poprowadzić Państwu gospodarkę magazynową. W ramach usług kadrowych proponujemy Państwu pełną obsługę kadrowo-płacową.

Help - pomagamy, doradzamy. Staramy się być biurem rachunkowym, które jest elastyczne, które jest partnerem biznesowym. W szczególny sposób podchodzimy do każdego klienta. Staramy się tak poprowadzić nasze działania finansowo-księgowe i kadrowe, aby klient mógł zajmować się tylko zarabianiem pieniędzy nie myśląc o zawiłym systemie podatkowym.

Biuro oprócz standardowych usług księgowych i usług kadrowych oferuje również:

  • prowadzenie spraw windykacyjnych
  • możliwość skorzystania z usług wirtualne biuro
  • możliwość skorzystania z usług kredytowych (pomagamy przy zawieraniu umów)
Jesteśmy do Państwa dyspozycji.